TIP Týdne
  • Relaxační víkendy
  • Prodloužené relaxační víkendy
  • Pobyty pro seniory
  • Pobyty pro dámy
  • Pobyty pro manažery
  • Týdenní léčba
  • Specialita pivní lázně

TERMÁLNÍ LÁZNĚ V ČESKU, SLOVENSKU A MAĎARSKU

Termální lázně nejsou jenom léčba, je to především regenerace těla, relaxace, odpočinek, poznávání nových lidí i zážitků, kultura a také zábava. 
České i slovenské lázeňství má již mnohasetletou tradici a v současné době najdete v České republice 37 lázeňských komplexá, jako např. Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Poděbrady, Luhačovice, Karlova Studánka aj.. Na Slovensku můžete navštívit 24 lázeňských míst, mezi které patří Piešťany, Turčianske Teplice, Trenčianske Teplice, Podhájska, Veľký Meder, Patince, Bešeňová aj.. Ať už si vyberete jakékoliv termální lázně, můžete si být jistí, že jsou něčím výjimečné, mají jinou léčebnou specializaci, kterou je nutné zohlednit při léčebném pobytu. Slovenské termální lázně jsou známe hlavně díky termálním pramenům, které se využívají k léčbě pohybového aparátu.

Termální lázně nenabízí jen klasickou několika týdenní lázeňskou péči, ale otevírají "své brány" i klientům, kteří si chtějí užít jen pár dnů relaxace, odpočinku a ochutnat wellness procedury. V případě wellness pobytů není většinou nutné brát ohled na léčebnou specializaci lázní, ale je možné dopřát si odpočinku kdekoliv. Upozorňujeme ovšem při návštěvě termálních lázní, zjistit si, zda je je termální voda v daných lázních pro Vás vhodná, trpíte-li nějakým např. kožním onemocněním. Zvažujete-li návštěvu termálních lázní, pomůžeme Vám se správným výběrem pobytu. Každý termální wellness komplex máme na vlastní kůži ozkoušeny, víme tedy co nabízíme a co je pro Vás vhodné.Litujeme, ale Vámi zvoleným parametrům nevyhovuje žádný z námi nabízených produktů. Zkuste upravit parametry pro vyhledávání. Děkujeme za pochopení.